2023 р.

Фінальне заняття проєкту «Школа професійного розвитку викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка»

Особливості практичної підготовки здобувачів вищої освіти в сучасних умовах на заняттях проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ»

Участь науково-педагогічних працівників у розвитку інклюзивної освіти в Університеті Огієнка на заняттях проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ»

Нормативно-правові основи організації професійної діяльності викладача Університету Огієнка на заняттях проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ»

Сучасні підходи до організації ефективної взаємодії Університету Огієнка та випускників і роботодавців на заняттях проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ

Комерціалізація результатів наукових досліджень і пошук грантових пропозицій на заняттях проєкту «Школа професійного розвитку викладачів Університету Огієнка»

Сучасні педагогічні, управлінські підходи й психологічні закономірності науково-педагогічної діяльності викладача на заняттях проєкту «Школа професійного розвитку викладачів Університету Огієнка»

Навчально-методична робота сучасного викладача на заняттях проєкту «Школа професійного розвитку викладачів Університету Огієнка»

Основні тенденції розвитку науки в молодіжному середовищі Університету Огієнка

Освітньо-науковий простір Університету Огієнка для розвитку молодих викладачів

Міжнародні проєкти, стипендіальні та урядові міжнародні програми в проєкті «Школа професійного розвитку науково-педагогічних працівників К-ПНУ»

Заняття із лінгвістики у проєкті «Школа професійного розвитку викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка» – 2023

Удосконалення викладання та навчання в університеті на основі сучасних цифрових сервісів й освітніх платформ

Проєкт «Школа професійного розвитку викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка» – 2023

2022 р.

Успішне завершення проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ – 2022» (вручення сертифікатів)

Фінальні зустрічі в межах проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ 2022″ (16.06.2022)

Чергові зустрічі в межах проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ 2022» (07,09.06.2022)

Нові зустрічі в межах проєкту (спікер Миронова С.П.)

Проєктна діяльність – тема обговорення у проєкті “Школа професійного розвитку” (17.05.2022 р.)

Чергові зустрічі в межах проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ» (11.05.2022)

Нова зустріч в проєкті «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ» (20.04.2022)

Міжнародна діяльність Університету Огієнка як предмет обговорення в проєкті «Школа професійного розвитку викладача К-ПНУ» (12.04.2022)

Чергова онлайнова зустріч у проєкті «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ» (05.04.2022 р.)

Культура мовлення сучасного викладача як предмет обговорення в проєкті «Школа професійного розвитку викладача К-ПНУ» (17.02.2022 р.)

Працевлаштування випускників університету як предмет обговорення під час зустрічі в проєкті «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ» (10.02.2022 р.)

Чергова зустріч в межах проєкту “Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ” (04.02.2022 р.)

Нові зустрічі проєкту “Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ” (21.01.2022 р.)

Професіоналізм науково-педагогічних працівників як предмет обговорення в проєкті «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ» (12.01.2022 р.)

Нові зустрічі проєкту «Школа професійного розвитку викладачів Університету Огієнка» (23.12.21 р.)

Академічна доброчесність як предмет обговорення в проєкті “Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ” (16 грудня 2021 р.)

Зустріч у межах проєкту «Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ» (09.12.2021 р.)_

ПОЧАТОК ДРУГОГО ЦИКЛУ ОНЛАЙНОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ У МЕЖАХ ПРОЄКТУ «ШКОЛА ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ВИКЛАДАЧІВ К-ПНУ» (30.11.2021 р.)

Початок реалізації проєкту «Школа професійного розвитку викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка» у 2021-2022 н. р.

2020-2021 н. р.

Чергові зустрічі в рамках проєкту “Школа професійного розвитку викладачів К-ПНУ

Чергові онлайн-зустрічі в рамках проєкту «Школа професійного розвитку викладачів університету Огієнка»

Нові онлайнові зустрічі в “Школі професійного розвитку викладачів університету Огієнка”